MSR LAT 2016 - na čo sa môžeme tešiť?

Pred dvomi rokmi sa pod taktovkou Fáber Dance Teamu (spolu so Sun Dance Academy a Dance Attack) konali "latinové majstráky", na ktoré s nadšením spomíname ako na jedny z tých najvydarenejších v histórii. Krásne pripravená hala na Štiavničkách ponúkla tanečné divadlo v podaní najlepších slovenských párov, čerešničkou na torte bolo exkluzívne tanečné vystúpenie legiend - Michaela Malitowského s Joannou Leunis. Radi podporujeme kvalitné súťaže, a preto sa portál Tancujeme.com stal pre tento rok hrdým mediálnym partnerom pripravovanej súťaže. Štyri vstupenky, ktoré sme spolu s organizátorom venovali do súťaže, už majú svojich majiteľov a veríme, že aj vy ste si svoje lístky včas zarezervovali. Poďme sa teda spolu pozrieť, čo všetko nás čaká tento rok.

Grafickým motívom plagátu tohtoročných majstrovstiev, a zároveň hlavným ťahákom, sú reprezentanti Nemecka: Marius-Andrei Balan & Khrystyna Moshenska. Aktuálne tretí najlepší pár sveta v latinskoamerických tancoch predstaví svoje tanečné umenie v rámci galavečera niekoľkými ukážkami. Niekoľkonásobní víťazi a finalisti medzinárodných súťaží sa v Banskej Bystrici zdržia o niečo dlhšie, aby slovenským tanečníkom odovzdali časť vedomostí a zručností v rámci tanečného campu. Diváci sa môžu tešiť aj na tých najlepších slovenských latinárov v boji o titul Majster Slovenska pre rok 2016, v detských, juniorských, mládežníckych kategóriách, ako aj v kategórii dospelých. Už tradične sa môžete tesiť aj na video záznamy z finálových súbojov tanečných párov. Na základe pozitívnych ohlasov on-line spravodajstva z majstrovstiev v 10 tancoch z Nitry budeme aj z MSR LAT prinášať informácie o priebežnom dianí na parkete. V rámci večereného galaprogramu nás bude sprevádzať živá hudba - skupina ELITE. O žánrové spestrenie programu sa postará akordeónový virtuóz, Michal Červienka. Výnimočnosť dňa zvýrazňujú aj konajúce sa parlamentné voľby do NRSR. V tomto prípade vyšiel organizátor v ústrety všetkým záujemcom o účasť vo voľbách a o 14-tej hodine bude pripravená volebná urna vrátane komisie, aby si aj tanečníci a taneční priaznivci mohli splniť svoju občiansku povinnosť.

Všetko dôležité sa dočítate aj na špeciálnej webovej stránke venovanej šampionátu - www.tanec-msr.sk. Veríme, že tento rok sa organizátorovi podarí úspešne nadviazať na predminulý ročník a pripraví pre nás opäť nezabudnuteľný zážitok. Vidíme sa 5. marca v banskobystrickej športovej hale Dukla na Štiavničkách. ZAŽIME TO SPOLU!

 

Pozrite si videá z Majstrovstiev SR v latinskoamerických tancoch z roku 2014, hosťami boli Michael Malitowski & Joanna Leunis.

 

Vyhľadávanie

Kalendár udalostí

Október 2023
pon uto str štv pia sob ned
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Najbližšie podujatia

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!

Anketa

Ktorý tanec máte najradšej?

Facebook