Majstrovstvá SR 2017 v latinskoamerických tancoch: čo nás čaká?

Tanečné podujatie roka - Majstrovstvá SR v latinskoamerických tancoch - sa nezadržateľne blíži, a preto sa poďme spolu pozrieť na to, čo nás posledný februárový víkend v Banskej Bystrici čaká.

Už sa stáva pravidlom, že najlepšie latinové páry Slovenska sa stretávajú práve v Banskej Bystrici na Majstrovstvách SR. Tradičným organizátorom prestížného podujatia je aj tento rok tanečný klub Fáber Dance Team. Aj miesto zostáva nezmenené, je ním športová hala Dukla na Štiavničkách, kde sme spolu zažili elektrizujúcu atmosféru aj po minulé roky. Predpokladáme, že vypredaná hala bude hnať svojich favoritov vpred a určite sa môžeme tešiť na skvelé výkony top tanečníkov. Súčasťou galaprogramu bude živá hudba Elite, ktorá zahrá tanečníkom do tanca a o žánrovú pestrosť sa postarajú bubeníci zo skupiny Tambores. Absolútnym vrcholom podujatia však určite budú samotní tanečníci, ktorí sa v týchto dňoch maximálne sústredia a pripravujú na svoje čo najlepšie súťažné vystúpenie.

 

 

Keďže sme fanúšikmi najlepších podujatí, spolu s organizátorom MSR p. Fáberom, prinášame facebookovú súťaž o 4 vstupenky. Pre tých, ktorí sa podujatia nemôžu zúčastniť, bude portál Tancujeme.com zabezpečovať priamy prenos Majstrovstiev SR v HD kvalite. Zároveň dávame do pozornosti webovú stránku www.majstrovstva.com, kde nájdete všetko to, čo Vás zaujíma v súvislosti s tanečnou udalosťou roka. Aby sme nezabudli, už nasledujúci deň (nedeľa 26. feburára) môžu krásne priestory využiť aj tanečné páry detských, juniorských a dospeláckych kategórií E, D, C v rámci bodovacej súťaže MEGGA DANCE CUP.

 

 

Vyhľadávanie

Kalendár udalostí

Marec 2024
pon uto str štv pia sob ned
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Najbližšie podujatia

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!

Anketa

Ktorý tanec máte najradšej?

Facebook